2024-07-04 11:17  -  Plombier Sparta Osobnica

Żaki na Summer Cup w Chorkówce

Żaki na Summer Cup w Chorkówce

W ubiegłą sobotę drużyna żaków wzięła udział w turnieju Summer Cup, który odbył na obiekcie sportowym w Chorkówce. Był to pełen emocji dzień dla drużyny reprezentującej Akademię Plombier Sparta Osobnica podczas wydarzenia ⚽🏆

Turniej był rozgrywany z podziałem na trzy grupy po cztery drużyny w każdej.

Wyniki spotkań w grupie:

1️⃣ Plombier Sparta Osobnica 0:0 Akademia Piłkarska Aktiv Pro Rymanów

2️⃣ Plombier Sparta Osobnica 2:0 Wojak Wojaszówka

3️⃣ Plombier Sparta Osobnica 0:4 Koniczynka Krosno

🎉 Grupowe zmagania zakończyliśmy z dorobkiem 4 punktów i bilansem 2-4, co pozwoliło nam dołączyć do grupy srebrnej 🩶, w której zmierzyliśmy się z GKS Team 17 Szebnie, AP Fivio Krosno oraz ponownie z Wojak Wojaszówka.

Wyniki spotkań w grupie srebrnej:

1️⃣ Plombier Sparta Osobnica 2:1 GKS Team 17 Szebnie

2️⃣ Plombier Sparta Osobnica 1:1 AP Fivio Krosnoo

3️⃣ Plombier Sparta Osobnica 2:1 Wojak Wojaszówka

Ostatecznie w turnieju zajęliśmy 6 miejsce na 12 drużyn.

Spartę na turnieju Summer Cup reprezentowali: Igor Jodłowski, Igor Ręczkowicz, Filip Marszałek, Jakub Tabaka, Nikodem Pierzchała , Szymon Kmiotek, Tobiasz Misiołek, Adam Brągiel, Kacper Juszczyk, Milan Gaworecki.

Bramki dla naszej drużyny strzelali:

Nikodem Pierzchała - 5 bramek ⚽⚽⚽⚽⚽

Adam Brągiel - 2 bramki ⚽⚽

Warto zaznaczyć, że przy wszystkich bramkach zdobytych przez nasz zespół asystował Tobiasz Misiołek 👏

Bardzo dobrze w bramce spisywał się Igor Ręczkowicz 🧤, który swoimi interwencjami kilkakrotnie uratował nas przed stratą bramki. Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom za determinację i walkę we wszystkich meczach 💪, zwłaszcza że graliśmy na sztucznej murawie przy bardzo wysokiej temperaturze 🌞.

Podziękowania należą się również trenerowi Danielowi Aleksandrowi, który po turnieju przekazał zawodnikom, że jest bardzo dumny z ich postawy podczas turnieju.

Również rodzice zasługują na ogromne podziękowania za nieustający doping 👨‍👩‍👧‍👦, który motywował naszą drużynę do jeszcze większego wysiłku.

Drużyna za 6 miejsce otrzymała puchar, który „zasili” naszą klubową gablotę, a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i gratulujemy naszym zawodnikom wspaniałego występu! 🎉👏⚽ Druga drużyna żaków dzień wcześniej wzięła udział w turnieju z okazji 75-lecia OKS Sobniów Jasło.