2024-04-27 19:14  -  Plombier Sparta Osobnica

Kolejny raz bez punktów

Dzisiejszy mecz z Czardaszem Osiek Jasielski nie przyniósł rezultatu, z którego moglibyśmy być zadowoleni i wyciągnęli jakieś pozytywy. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 dzięki bramce Wiktora Bieni, ale niestety słaba druga połowa i indywidualne błędy sprawiły, że zbyt łatwo straciliśmy dwie bramki w ciągu zaledwie 5 minut. Mimo naszych prób nie byliśmy w stanie realnie zagrozić bramce rywali - wszystkie wrzutki czy próby przedostania się w pole karne przeciwnika były szybko przerywane, a w 68 minucie Czardasz zdobył trzeciego gola po ładnym strzale Maciejczyka.

Plombier Sparta Osobnica 1:3 Czardasz Osiek Jasielski

⚽ Bienia - Gajoski, Urban, Maciejczyk

Nasza gra nie tylko nie cieszy oka, ale przede wszystkim nie przynosi punktów. Jeśli nie chcemy zaprzepaścić tego, co do tej pory wypracowaliśmy, to musimy się obudzić, zacisnąć zęby i przywieźć punkty z kolejnego spotkania! Przed nami kolejne wyzwanie - mecz z KS Orzeł Lubla już w najbliższą w środę, 1 maja. Nasz najbliższy rywal z każdym meczem jest coraz bliżej czołówki i bez wątpienia celem w meczu z nami to dla nich pełna pula. Czas na mobilizację i walkę do końca!

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dzisiaj pojawili się na stadionie w Osobnicy i aktywnie nas wspierali. Mamy nadzieję, że już wkrótce odwdzięczymy się kolejnymi punktami na naszym koncie. Dzisiejszym rywalom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek.