2023-10-20 12:24  -  Plombier Sparta Osobnica

Z Faliszówką w sobotę

Już w ten weekend Plombier Sparta Osobnica stanie do kolejnej piłkarskiej bitwy! 🔥 W sobotę o godzinie 15:00 na stadionie w Faliszówce zmierzymy się z drużyną LKS Orzeł Faliszówka w ramach 11. kolejki rundy jesiennej. To będzie kolejne wyzwanie i szansa, by wywalczyć cenne punkty pzed przerwą zimową! 💪

Nasi rywale do tej pory zdobyli 10 punktów i plasują się na 9 pozycji w tabeli. Tydzień temu wysoko ulegli LKS Głowienka aż 5:0. My z kolei po serii porażek i remisów wróciliśmy na dobre tory i pokonaliśmy GKS Zarzecze-Dębowiec 1:0. Orzeł Faliszówka to drużyna, która na pewno nie da się łatwo pokonać na własnym terenie, dlatego pełne skupienie od pierwszej minuty jest kluczowe! ⚽

Sobotnie popołudnie spędźcie z nami na trybunach, dopingując naszych zawodników na stadionie w Faliszówce! Pierwszy gwizdek już w najbliższą sobotę o 15:00! 🔥